
SARS Champions league | Přehled statistik CELKOVĚ | COPT 2026 | HALA 2025/2026 | COPT 2025 | HALA 2024/2025 | COPT 2024 | HALA 2023/2024 | COPT 2023 | HALA 2022/2023 | COPT 2022 | HALA 2021/2022 | COPT 2021 | COPT 2020 | HALA 2019/2020 | COPT 2019 | HALA 2018/2019 | COPT 2018 | HALA 2017/2018 | COPT 2017 | HALA 2016/2017 | COPT 2016 | HALA 2015/2016 |
COPT2026 29 hráčů 26 zápasů
ø 12.4 hráčů/zápas ø 18.5 gólů/zápas
Zobrazit/skrýt: Kapitán - Hráč - Zápasů - Výher - Remíz - Proher - Skóre - Bodů - ø bodů - Gólů - ø gólů - Účast - Σ bodů - Σ gólů
RESET
RESET
| Kap.. | Hráč | Z | V | R | P | Skóre | Bodů | øbodů | Gólů | øgólů | Účast | Σbodů | Σgolů | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8x | Chmelík | 22 | 7 | 5 | 10 | +8 210:202 | 41 | 1.9 | 48 | 2.2 | 85% | 1246 | 1702 |
| 2 | 8x | Bukeen | 25 | 11 | 5 | 9 | +11 234:223 | 52 | 2.1 | 29 | 1.2 | 96% | 1485 | 1388 |
| 3 | Suchoš | 3 | 1 | 0 | 2 | -7 29:36 | 5 | 1.7 | 11 | 3.7 | 12% | 402 | 704 | |
| 4 | Tomáš Sedláček | 11 | 3 | 2 | 6 | -20 97:117 | 19 | 1.7 | 11 | 1.0 | 42% | 52 | 31 | |
| 5 | 5x | Zdeňa Mi | 23 | 9 | 5 | 9 | +8 211:203 | 46 | 2.0 | 40 | 1.7 | 88% | 776 | 672 |
| 6 | 1x | Kalda | 17 | 8 | 3 | 6 | -7 153:160 | 36 | 2.1 | 22 | 1.3 | 65% | 1214 | 929 |
| 7 | Roman Skacel | 23 | 7 | 5 | 11 | -2 208:210 | 42 | 1.8 | 27 | 1.2 | 88% | 67 | 31 | |
| 8 | Jarda | 16 | 6 | 4 | 6 | -23 128:151 | 32 | 2.0 | 12 | 0.8 | 62% | 700 | 294 | |
| 9 | 8x | Betak | 23 | 8 | 5 | 10 | -30 195:225 | 44 | 1.9 | 53 | 2.3 | 88% | 538 | 778 |
| 10 | Šilas | 6 | 3 | 0 | 3 | +9 73:64 | 12 | 2.0 | 18 | 3.0 | 23% | 807 | 1153 | |
| 11 | 10x | Zdeňa Ma | 25 | 11 | 4 | 10 | +22 242:220 | 51 | 2.0 | 60 | 2.4 | 96% | 267 | 442 |
| 12 | 5x | Jaryn | 20 | 10 | 5 | 5 | -1 174:175 | 45 | 2.2 | 11 | 0.6 | 77% | 1359 | 467 |
| 13 | 6x | Beník | 22 | 13 | 4 | 5 | +36 217:181 | 52 | 2.4 | 25 | 1.1 | 85% | 1178 | 692 |
| 14 | 1x | Marek Ha | 18 | 6 | 2 | 10 | -5 167:172 | 32 | 1.8 | 32 | 1.8 | 69% | 241 | 193 |
| 15 | ![]() | 2 | 1 | 1 | 0 | +7 18:11 | 5 | 2.5 | 0 | 0.0 | 8% | 5 | 0 | |
| 16 | Hary | 7 | 1 | 1 | 5 | -20 60:80 | 10 | 1.4 | 9 | 1.3 | 27% | 973 | 826 | |
| 17 | Levák | 9 | 3 | 2 | 4 | -1 80:81 | 17 | 1.9 | 4 | 0.4 | 35% | 806 | 543 | |
| 18 | Chose | 3 | 1 | 0 | 2 | -3 33:36 | 5 | 1.7 | 0 | 0.0 | 12% | 576 | 236 | |
| 19 | Radebe | 20 | 9 | 4 | 7 | +9 189:180 | 42 | 2.1 | 19 | 0.9 | 77% | 1301 | 833 | |
| 20 | Tomas Císař | 1 | 0 | 0 | 1 | -9 7:16 | 1 | 1.0 | 0 | 0.0 | 4% | 10 | 9 | |
| 21 | Viky | 4 | 2 | 1 | 1 | +6 37:31 | 9 | 2.2 | 9 | 2.2 | 15% | 23 | 18 | |
| 22 | Radim Brazdil | 2 | 1 | 0 | 1 | +3 22:19 | 4 | 2.0 | 3 | 1.5 | 8% | 10 | 4 | |
| 23 | Roberto | 3 | 3 | 0 | 0 | +19 38:19 | 9 | 3.0 | 0 | 0.0 | 12% | 137 | 76 | |
| 24 | Petr Lajkep | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 8:8 | 2 | 2.0 | 1 | 1.0 | 4% | 5 | 1 | |
| 25 | Pepa | 11 | 5 | 3 | 3 | +8 106:98 | 24 | 2.2 | 21 | 1.9 | 42% | 966 | 1415 | |
| 26 | Jiri Krejcir | 1 | 0 | 0 | 1 | -4 8:12 | 1 | 1.0 | 2 | 2.0 | 4% | 6 | 8 | |
| 27 | Mates | 3 | 1 | 1 | 1 | -3 31:34 | 6 | 2.0 | 12 | 4.0 | 12% | 286 | 530 | |
| 28 | Mira | 1 | 0 | 0 | 1 | -6 7:13 | 1 | 1.0 | 0 | 0.0 | 4% | 403 | 301 | |
| 29 | ![]() | 1 | 1 | 0 | 0 | +9 15:6 | 3 | 3.0 | 3 | 3.0 | 4% | 3 | 3 |
Changelog




















